Babam ve Ailesi 11. bölüm fragmanı Kemal tehlikede!

Babam ve Ailesi 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D’de Pazartesi akşamları ekrana gelen Babam ve Ailesi yeni bölümde, Macide Hanım tutuklu olan oğlu Kemal’in ziyaretine geliyor. Söylediklerinden dolayı oğluyla tartışan Macide hangi planların peşinde… Babam ve Ailesi’nin yeni bölümünde Kadir şirketi basıyor ve önemli belgelerin geleceğini, bu sayede Macide Hanım’ın yok olacağını söylüyor. Bu önemli belgeler neler? Hepsi Pazartesi günü Babam ve Ailesi’nde olacak. Babam ve Ailesi yeni fragmanı ve detayları haberimizde.

BABAM VE AİLESİ 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Babam ve Ailesi’nin başrollerinde Ayça Bingöl, Bülent İnal ve Ceyda Düvenci yer alıyor. Babam ve Ailesi 11. yeni bölümü ile 28 Kasım 2016 Pazartesi akşamı saat 20:00’da Kanal D’de.

BABAM VE AİLESİ SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Macide, Kemal’in beklemediği bir çıkış yapıyor! Kemal ve Aziz’in çatışmanın sonucunda, ortaya büyük bir kaos çıkar. Nilgün ve çocuklar perişan bir haldedirler ve Macide yaşanan her şeyden Nilgün’ü sorumlu tutmaktadır. Macide’nin dindirilemeyen öfkesinin faturası, Nilgün ve çocuklarına kesilecektir; arka arkaya kötü sürprizler onları beklemektedir.

BABAM VE AİLESİ KONUSU

Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

BABAM VE AİLESİ OYUNCULARI

Bir Cevap Yazın