Cesur ve Güzel 2. bölüm fragmanı konusu ve oyuncuları

STAR TV’de başrollerini Tuğba Büyüksün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı Cesur ve Güzel dizisinin 2. yeni bölüm fragmanı mı? İşte Cesur ve Güzel konusu ve oyuncuları.

Cesur ve Güzel dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Merakla beklenilen dizi Cesur ve Güzel bu akşam ekranlara geldi. Cesur ve Güzel dizisinini fragmanı, konusu ve oyuncu kadrosu internethaber.com’da.

CESUR VE GÜZEL 2. BÖLÜM FRAGMANI

Cesur ve Güzel dizisini 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren internethaber.com’da olacak.

Dizinin senaryosunu Ece Yörenç, yönetmenliğini Ali Bilgin üstlendi. Dizide Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren cesur; Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakterleriyle ekrana geldi.

CESUR VE GÜZEL KONUSU

Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına gu¨zeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

CESUR VE GÜZEL OYUNCULARI

Bir Cevap Yazın