İşte Benim Stilim’de 27.11.2016 ilk kim elendi?

İşte Benim Stilim yeni sezonun ilk elemesi 27 Kasım pazar günü saat 15.00’da başlayan yayınla gerçekleşiyor. TV8 izleyicisini ekran başına toplayan İşte Benim Stilim’de kim elendi sorusu finalde ortaya çıkacak. Elenen isim anında internethaber.com sitesinde bu haberde yer alacak.

İşte Benim Stilim haftanın finalinde Derya Uluğ şarkılarıyla dans ettirdi. İşte Benim Stilim jürisinde ise Kerimcan Durmaz yer aldı.

Kerimcan Durmaz’ın koluna taktıkları İvana Sert’in de dikkatini çekti ve ‘Bunlar gerçek mi’ sorusunu yöneltti.

İşte Benim Stilim 7. sezon ilk elemesinde jüri koltuğunda artık sürekli Kerimcan Durmaz’ı göreceğiz. Onun dışında Uğurken Erez, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Nur Yerlitaş da yerlerini almış durumda.

İŞTE BENİM STİLİM YARIŞMACILARI KİMDİR?

İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacı kadrosunda biri ikiz olmak üzere 11 yarışmacı yer alıyor.

Yarışmacılar şunlar ;

Çağla Şen , Dilara Taşkın , Dilara Kayalı , Melek Özçağan, Yağmur Gürgen , Aleyna Eroğlu , Niran Yalaz , Nazlı Ersoy , Aylin – Selin Ençok ve  Simay Tokatlı.

İŞTE BENİM STİLİM YENİ SEZON YARIŞMACILARI KİM KİMDİR?


Çağla Şen İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı

Dilara Kayalı İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı

Dilara Taşkın – işte benim stilim yeni sezon yarışmacısı

Melek Çağan KİMDİR ?
İşte Benim stilim yeni sezon yarışmacısı Melek Çağan dansçı. Melek Çağan gay barlarda ve gece kulüplerinde dansçı olarak çalışıyor. Emine Melek Çağan’ın yaptığı işi ailesi bilmiyormuş. 8 yaşında bir kızı olan Melek Çağan evlenip boşanmış. Melek Çağan kendisinin de tarzının da çok beğenileceği iddiasında. Aslen Karslı olan Melek Çağan Asena hayranı olduğunu ve onun dansları ile büyüdüğünü anlattı. Kekeme olduğunu belirten Melekm Çağan, eskiden hiç konuşamadığını söyledi. Melek Özçağan konuşmasını düzeltebilmek için çok uğraşmış, artık sadece sinirlenince kekeliyormuş.

Yağmur Gürgen İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı

Aleyna Eroğlu KİMDİR ?
İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Aleyna Eroğlu 20 yaşında.  Aleyla Eroğlu’nun en büyük hayali birinci olup annesine bir ev almak.  Aleyna Eroğlu aslen Tunceli’den.

Niran Yalaz KİMDİR?
İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Niran Yalaz, ayda 10 bin lirayı giyinmek için harcıyor. Niran Yalaz 20 yaşında. Best Model yarışmasında ilk 20’de yer alan Niran Yalaz, Bursalı. Niran Yalaz aşırı makyajı ile yaşından çok daha büyük gösteriyor.

Nazlı Ersoy İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı


Aylin – Selin Ençok İşte Benim Stilim yeni sezon ikizleri

Simay Tokatlı İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı

Bir Cevap Yazın