Kertenkele Yeniden Doğuş 81. bölüm fragmanı!

Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinin 81. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kertenkele “Yeniden Doğuş” ta Zehra bulununca büyük bir sevinç yaşanıyor. Maskeli kızın kim olduğunun peşine düşen Murat komiser Zehra’nın olduğunu duyunca ne yapacak? Bu haber doğru mu? Atv’nin sevilen dizisi Kertenkele: Yeniden Doğuş yeni bölüm detayları ve oyuncuları haberimizde.

KERTENKELE YENİDEN DOĞUŞ 81. BÖLÜM FRAGMANI

Kertenkele “Yeniden Doğuş” yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik’e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç oluyor. Kertenkele “Yeniden Doğuş” Cumartesi akşamları saat 20:00’da ATV’de yayınlanıyor. 

KERTENKELE YENİDEN DOĞUŞ KONUSU

Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele’nin ‘Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun’ dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik’e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.

KERTENKELE YENİDEN DOĞUŞ OYUNCULARI

Ahmet Kayakesen
Murat Komiser
İstanbul emniyetinin gözü pek ve başarılı bir komiseridir. Mert, cesur, zeki ve vatansever bir komiser olarak suçluların korkulu rüyasıdır. Çok iyi bir askeri eğitim aldığı için çok iyi dövüşür ve çok iyi silah kullanır. Ayırt edici özelliği suçluların peşinde iken ve dövüşürken çok hızlı düşünmesi ve çok hızlı dövüşmesidir. Gündüzleri kanun adamı gece ise gizemli bir maskeli kahramandır – ay yıldızlı adam-. Eşinin öldürülmesi sonrası eşinin katilini bulup intikam almak amacıyla özel kuvvetlerden ayrılıp Emniyet teşkilatına girmiştir. Hayatındaki tek amacı ve yaşam nedeni eşini öldürenleri bulup intikamını almaktır.

Asena Tuğal
Zeynep Şanlı
Kedi kız İstanbul’un suç kokan karanlık sokaklarında kötü adamları kendi yöntemleri ile cezalandıran bir kadın kahramandır. Üstün dövüş yetenekleri hızı ve çevikliği ile nam salmıştır. Çok hızlı hareket ettiği ve tırmandığı için kendisine Kedi Kız lakabı takılmıştır. Ekrem Şanlı torunu Zehra’yı öldüren Ejder’den intikam almak ve hayatta kalan akrabalarını koruması için iki yıl önce Kedi Kız’ı tutmuştur. Kedi kız’ın kalbi boştur. Aşka inanmaz. Ama hiç olmayacak birisine, peşindeki Murat Komisere aşık olacaktır.

Fatih Doğan
Hicabi
Saf, iyi niyetli, pozitif, Ziya Hoca’yı çok seven peşinden bir an olsun ayrılmayan Hicabi, sürekli camide…

Seda Tosun
Gizem
Türkiye Güzeli ünvanlı bir modeldir. Ailesiyle yurtdışında yaşamıştır. Daha sonra güzellik yarışması için Türkiye’ye gelmiştir. Burada kendisinden tamamen farklı bir sosyal sınıfa ve yaşam tarzına sahip olan, müezzin olan Hicabi’ye gönlünü kaptırmıştır.

Turabi Çamkıran
Kara Kemal
Cezaevinden yeni çıkmış, mahallenin bıçkın delikanlısı

Dilşad Şimşek
Melis
Zehra’nın kuzeni. Saf, Tülin’in kızı, Zehra’nın yüzüne gülüyor, arkasından kuyusunu kazıyor.

Umut Oğuz
Şevket
Kertenkele’nin bildiğimiz tek arkadaşı. Saf ve temiz kalpli. Kertenkele yakalanmadan hemen önce zenginlik ve konfor delisi bir kadınla dünya evine giriyor. Sonradan öğreneceğiz ki evlendiği kadın gerdek gecesi altınları alıp kaçacaktır.

Yıldırım Memişoğlu
Deli Kenan
İstanbul’un namlı mafya babalarından. Önemli işadamlarıyla da dirsek teması var.

Mehtap Bayri
Tülin
Zehra’nın yengesi. İkiyüzlü, Zehra’nın yüzüne gülüyor, arkasından kuyusunu kazıyor. İçten pazarlıklı.

Ümit Acar
Baba Kadri
Dizide Baba Kadri karakterini canlandırıyor.

Bir Cevap Yazın