Kırgın Çiçekler 61. bölüm fragmanında hapis şoku!

Kırgın Çiçekler 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler’in yeni bölümünde, Canan’ın artık zengin olmadıklarını söylemesi üzerine Defne ağlayarak evi yakmaya çalışır. Kırgın Çiçekler’de Defne evi yakarken alevler bir anda kolunu sarar, Defne kurtulabilecek mi? Polis kızları neden almaya geliyor? Yaşanan olayın suçu üstlerine mi kalacak? Kırgın Çiçekler 61. yeni bölümde fragmanı ve detayları haberimizde.

KIRGIN ÇİÇEKLER 61. BÖLÜM FRAGMANI

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kırgın Çiçekler 60. bölümde Songül, hiç tanımadığı bir adamla nikah masasına oturmak üzereyken büyük bir sürprizle karşılaştır. Hem Güney hem de kızlar onun peşinden Sinop’a gelmiştir. Kızlar ve Güney hep birlikte Songül’ü düğünden kaçırmaya hazırlanıyor. Cemre ise aylar sonra kendisinden saklanan gerçekle yüzleşiyor. Songül’ün düğününde yaşananlar diziye damgasını vuracak. Songül düğünden kaçırılacak. Cemre ise kendisine babasından miras kaldığını öğrenecek.

Kızlar davetlileri oyalarken Güney, Songül’ü motosikletine bindirir ve kaçırır. Öte yandan Cemre, aylar sonra nihayet gerçekleri öğrenir. Nazan, ani bir kararla Cemre’ye babasının ona bıraktıklarından bahseder.

KIRGIN ÇİÇEKLER KONUSU

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlar.

KIRGIN ÇİÇEKLER OYUNCULARI

Özgür Çevik
Toprak
Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İpek Karapınar
Feride
Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu’nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

Biran Damla Yılmaz
Eylül
16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

Gökçe Akyıldız
Songül
16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül’ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

Hazar Motan
Cemre
16 yaşında. Nişantaşı’nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor…

Çağla Irmak
Kader
16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor…

Aleyna Solaker
Meral
16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş.

Bir Cevap Yazın