Kırgın Çiçekler 62. bölüm fragmanı!

Kırgın Çiçekler 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler’in son bölümünde, Canan’ın artık zengin olmadıklarını söylemesi üzerine Defne ağlayarak evi yakmaya çalıştı. Kırgın Çiçekler 62. yeni bölümde fragmanı ve detayları haberimizde.

KIRGIN ÇİÇEKLER 62. BÖLÜM FRAGMANI

NTC medya’nın yapımcılığını üstlendiği Kırgın Çiçekler’in başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker gibi sevilen isimler yer alıyor. Dram yüklü senaryosu ile izleyenleri ekrana kilitleyen Kırgın Çiçekler 62. yeni bölümü ile 5 Aralık 2016 Pazartesi akşamı saat 20:00’da ATV’de.

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kırgın Çiçekler 61. bölümde, Yeni Nazan’ın itirafıyla büyük bir şaşkınlık yaşayan Cemre, tekrar zengin olduğu için çok mutlu olur ve mutluluğunu kızlarla paylaşır. Zor bir karar alan Nazan, evlerini Cemre’ye bırakır ve kalacak yer bulmaya çalışır. Yeniden zengin olan Cemre, yaşadıkları zor günleri atlatmak için Nazan’ın evinde kutlama partisi düzenlemeye karar verir. Bu gelişme her ne kadar kızların hepsini mutlu etse de Eylül, Serkan ile Cemre arasında kalır. Tüm parasını ve lüks yaşamını kaybetmenin acısıyla gözü dönen Defne, kızlardan intikam almak için korkunç bir plan hazırlar. Ancak hazırladığı plan kızlardan çok kendisinin canını yakacaktır. Kırgın Çiçekler yeni bölümünde Sadullah ise Selin’in şirketinde işe başlar. Selin’in planlarından habersiz olan Songül, babası iş bulduğu için çok mutludur. Toprak’la arası iyice açılan Feride, Özlem’den şüphelenmeye başlar. 

KIRGIN ÇİÇEKLER KONUSU

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlar.

KIRGIN ÇİÇEKLER OYUNCULARI

Özgür Çevik
Toprak
Mesleğini ve çocukları seven, iyi niyetli dürüst bir insan. Öğrencilerine sonuna kadar güvenen deneyimli bir öğretmen. Aynı zamanda aksi bir adam. Özellikle kadın erkek ilişkilerinde duygularını ifade edemeyen, kadın ruhundan pek de anlamayan biri.

İpek Karapınar
Feride
Trabzonlu okumuş, zengin bir ailenin kızı. Çocuk Esirgeme Kurumu’nda müdür yardımcısı. Hayatın çok sert davrandığı bu çocuklara kalbini sevgisini açacağını, onların yaralarını sarabileceğini umut etti. Kızlara hayat umudu aşılamaya çalışırken kendisi de onlardan bir şeyler öğrenecek.

Biran Damla Yılmaz
Eylül
16 yaşında. Babasını 11 yaşındayken kaybetmiş. Annesi ve küçük kız kardeşiyle beraber kıt kanaat bir çocukluk sürmüş. Üvey babasının tacizine uğruyor. Annesi tarafından yetimhaneye teslim ediliyor.

Gökçe Akyıldız
Songül
16 yaşında. Babası cezaevine girmiş. Annesi de yeniden evlenmiş. Yeni kocası Songül’ü istememiş. Hiçbir yerde güvende hissetmiyor. Bu yüzden sert. Oysa gerçekte duygulu, duyarlı ve fedakar.

Hazar Motan
Cemre
16 yaşında. Nişantaşı’nın zengin ve popüler kızı. Bir evin bir çocuğu.Yetimhane kızlarıyla arasında asla yıkılmayacak duvarlar olduğuna inanıyor. Babasının nasıl bir bataklığa saplanıp günden güne karardığını fark edemiyor…

Çağla Irmak
Kader
16 yaşında. Doğduğu gün bir fırının un çuvalları arasına bırakılmış. O gün bugündür yetimhanede yaşıyor…

Aleyna Solaker
Meral
16 yaşında. Gayri meşru olduğundan annesi tarafından yetimhaneye verilmiş.

Bir Cevap Yazın