Seviyor Sevmiyor 18. bölüm fragmanı Deniz’in kararı!

Atv’nin Pazar akşamları ekranlara gelen dizisi Seviyor Sevmiyor’un 18. yeni bölümden bomba gibi bir fragman yayınlandı. İşte Seviyor Sevmiyor yeni bölüm detayları…

Seviyor Sevmiyor 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Seviyor Sevmiyor yeni bölümde, Çocukluk aşkı ve Tuna arasında gelgitler yaşayan Deniz, aklını mı dinlemeye karar veriyor? Tuna ve Deniz arasındaki gelişmelerden haberi olmayan Yiğit’in yeni hamlesi ne olacak? Seviyor Sevmiyor 18. bölüm fragmanı ve detayları internethaber.com’da.

SEVİYOR SEVMİYOR 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

İrem’in Yiğit’e kendisini İrem olarak tanıtmasıyla herkes büyük bir şok yaşarken daha önce bir mektup yazarak her şeyi açıklayan Elif, son anda yetişip bir yalanla Yiğit’i ikna etti. Ancak Yiğit’in yaşananlara hemen ikna olmaya niyeti yoktu. Öte yandan İrem, kaza ve öncesinde yaşananları hatırlamaya başladı. Deniz ve Tuna’nın aşk oyunu ise Tuna’nın kendisini oyuna kaptırmasıyla bozuldu. Daha fazla acı çekmek istemeyen genç adam Deniz’den ayrılık kararı aldı ancak Seviyor Sevmiyor son bölüm finalinde herkesi şaşırtan bir sahne yaşandı.  

SEVİYOR SEVMİYOR KONUSU

Deniz küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit, herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur. Deniz, Yiğit’in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika’ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler.

Sonrasında Deniz’in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz, üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

Garsonluk yaptığı kafeden olaylı bir şekilde ayrılan Deniz, iş bulmak için mülakatlara girmeye devam eder. İş görüşmelerindeki son durağı Go Flamingo isimli moda dergisi olur. Orada onu bekleyen sürprizlerden habersizdir.

Talihsiz günler geçiren Deniz’e bir gece ansızın bir mail gelir. 15 beş yıl önceki ilk aşkı dombili Yiğit, İstanbul’a gelecektir. Deniz bu haberle yeniden kendine gelir. İçini Yiğit’le buluşacak olmanın heyecanı kaplar. Ancak buluşmaya gittiği yerde, hayatının en büyük şokunu yaşar. Yiğit, fiziksel olarak bambaşka birine dönmüştür. Daha da beteri Deniz’in yanından bir yabancı gibi geçip gitmiş, onu tanımamıştır. Çünkü tek değişen Yiğit değildir.

Deniz, Yiğit’in karşısına çıkmaya cesaret edemeyince aklına bir fikir gelir. En yakın arkadaşı, güzeller güzeli İrem’den bir iyilik ister. Ancak bu iyilik, hem Deniz’in, hem Yiğit’in, hem de İrem’in hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

SEVİYOR SEVMİYOR OYUNCULARI

Zeynep ÇAMCI(Deniz)

1986 yılında Muğla’nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelen güzel oyuncu Zeynep ÇAMCI 30 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünden başarı ile mezun olan Zeynep ÇAMCI ilk televizyon deneyimini Recep İvedik 3 filminde rol alarak gerçekleştirmiştir. Zeynep ÇAMCI ilk başrol deneyimini ise Beni Böyle Sev dizisinde Ayşem karakteri ile canlandırmıştır.

Deniz; kendi güzelliğinden memnun olmayan müzmin işsiz bir kız. Sonunda bir şirkette hakkı eile asistanlık işi bulur; ancak şirketin genel koordinatörü çocukluk arkadaşı çıkar

Yiğit Kirazcı(Tuna)

1983 yılında İstanbul da doğan Yiğit KİRAZCI 33 yaşındadır. Vicdan dizisi ile ekranlarımıza konuk olmaya başlayan Yiğit KİRAZCI Son olarak Güllerin Savaşı dizisinde rol almış ve tüm yapımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde başarı ile mezun olmuştur.

Tuna; şirkette içerik editörü, eğlenceli kişiliği ile diziseverlerin sempatisini kazanacak.

Gökhan Alkan(Yiğit)

1987 İstanbul da doğan Gökhan ALKAN 29 yaşındadır. Tiyatro eğitimi alan yakışıklı oyuncu ilk televizyon deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamıştır. Başarısı ile kısa zamanda dikkatleri üzerine çeken Gökhan ALKAN Kocamın Ailesi dizisinde Tarık karakteri izleyicinin gönlünü feth etmeyi başarmıştır.

Şirket’e gelen yeni koordinatör. Deniz’e çocukken aşık olmuş ve hala onun saf sevgisini arıyor

Gonca Sarıyıldız(İrem)

Güzel oyuncu Gonca SARIYILDIZ son olarak Diğer Yarım dizisinde başrol oynamıştır.

Deniz’in en yakın arkadaşı; Deniz için öyle bir işe evet der ki bu işten kurtulmak zor olacaktır.

Zeynep Tuğçe BAYAT(Buket)

1990 Mersin doğumlu olan güzel oyuncu Zeyep Tuğçe Bayat 26 yaşındadır. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden eğitim almış ve avukat olarak mezun olmuştur. Arka Sıradakiler dizisi ile ekranlarımıza konuk olmaya başlayan Zeyep Tuğçe Bayat son olarak 2016 yılında Star Tv’de yayınlanan Çilek Kokusu dizisinde rl almıştır.

Buket; şirketin güzellik editörüdür.

İpek TENOLCAY(Asena)

1970 İstanbul doğumlu deneyimli oyuncu 46 yaşındadır. Örümcek dizisi ile ekranlara konuk olmaya başlayan İpek TENOLCAY daha sonra sunuculuk deyimi de yaşamıştır. Kurtlar Vadisi Umutsuz Ev Kadınları rol aldığı son dizilerdir.

Bir Cevap Yazın