Yüksek Sosyete 22. bölüm fragmanı Kerem’e haciz şoku!

Yüksek Sosyete 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV’nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete yeni bölümde, Cansu’nun tam her şey yoluna girdi düşüncesi oluşurken olaylar sarpa sarmıştır. Koran ailesi Metin’in hapse girme nedenini Kerem’e bağıyor. Yüksek Sosyete yeni bölüm fragmanı internethaber.com’da.

YÜKSEK SOSYETE 22. BÖLÜM FRAGMANI

Cansu bütün olanlara rağmen aşkını seçse de Kerem büyük bir yol ayrımındadır. Tam bu sırada Koran Ailesi’nden gelen acımasız hamle onu daha büyük bir çıkmaza sokar. Şimdi Kerem; her şeyi geride bırakıp aşkın peşinden mi, yoksa ona yapılanları ödetmek için davasının peşinden mi gidecek? Bedia’nın kötüye giden sağlık durumu ise Mert’i ikilemde bırakır. Olanlardan habersiz Ece ise Mert’i mutlu etmek için dörtlümüzü bir araya getirecek bir aile sofrası hazırlar. Öte yandan Levent ile ilişkisinin daha büyük felaketlere yol açacağını düşünen Süreyya, oldukça zor bir karar alır.

YÜKSEK SOSYETE SON BÖLÜM NELER OLDU?

Kerem’in oyununun Süreyya tarafından fark edilmesiyle, Cansu ve Kerem aşkı büyük bir tehlikeye girer. Süreyya, Kerem’i can evinden vuracak bir intikam oyununa başlar. Ancak bu sırada Mert’in Ece’ye olan büyük sürprizine yardım eden Cansu ve Kerem tekrar yakınlaşmaya, başlamışlardır bile. Tüm bu savaşın ortasında Kerem için karar anı gelmiştir. Bu karar Kerem’in sürpriz bir ittifak kurmasına sebep olur. Bu ittifakın sonucu Oliva açılışında sosyetenin ortasına bomba gibi düşecek ve herkesi bir taraf seçmeye zorlayacaktır. 

YÜKSEK SOSYETE KONUSU

Yüksek Sosyete, Güney Kore yapımı High Society dizisinden uyarlanan ve Burak Sağyaşar tarafından yapılan yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği başrollerinde Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral, Ozan Dolunay’ın oynadığı dizide heyecan dorukta.

YÜKSEK SOSYETE OYUNCU KADROSU

Bir Cevap Yazın